Klika słów o nas

Budynek mieszkalny „Kolorowe u Siebie” powstał dla osób, którzy terminu „u siebie” nie traktują jako dziesiątek lat przywiązania do kredytu hipotecznego. Dla tych, dla których wynajęcie mieszkania na rok, a może na kilka lat, jest szybkim zaspokojeniem potrzeb mieszkaniowych bez ograniczania w przyszłości ich rozwoju, zmiany miejsca, czy wielkości lokum.

Miejsce zamieszkania nazwane „Kolorowe u Siebie” jest rozwiązaniem nieszablonowym. Już samo usytuowanie budynku – na osiedlu domków jednorodzinnych z ogrodami, wśród zieleni i obok urokliwego stawu – o tym świadczy. Niedaleko od Centrum i blisko ważnych węzłów komunikacyjnych, w odległości i otoczeniu, gdzie niewielki ruch i brak gwaru ulicznego nie zakłócają normalnego życia jego mieszkańcom. Bliskość ul. Powstańców Śląskich i Połczyńskiej oraz Dźwigowej, a także trasy S 8 umożliwia łatwy dojazd do dowolnej dzielnicy Warszawy oraz do tras wylotowych z miasta w każdym kierunku.

Budynek wolnostojący przy ulicy Szczotkarska 21, Warszawa Bemowo, posiada 20 lokali mieszkalnych o powierzchni od 44 do 87 m2, rozlokowanych na czterech poziomach. Dla mieszkańców budynku przewidziano 30 miejsc do parkowania samochodów osobowych, rozmieszczonych na dwóch poziomach pod budynkiem i dostępnych przez komfortowy wjazd bezpośrednio z ulicy. Dwie niezależne eleganckie klatki schodowe i dwie windy zapewniają szybką i wygodną możliwość przemieszczania się między różnymi poziomami budynku.

Teren wokół budynku jest ogrodzony i kontrolowany 7/24 przez kilka kamer rejestrujących. Mieszkający w budynku Gospodarz jest zawsze gotów do pomocy lokatorom.

Apartamenty zostały urządzone i wyposażone z dbałością o szczegóły, tak aby zapewnić odpowiedni komfort i wygodę. Każdy ma swój indywidualny styl i charakter wnętrza. Pokoje zostały całkowicie umeblowane w przewidywaniu potrzeb lokatorów. Część lokali posiada wydzielone obszerne garderoby. Kuchnie zostały wyposażone w pełny sprzęt gospodarstwa domowego, szafki wiszące i stojące oraz stoły i krzesła. Przestronne łazienki, wyłożone ozdobnie i kolorowo płytkami ceramicznymi, posiadają wanny z wmontowanym jacuzzi i prysznicem. W większych lokalach toalety zostały wydzielone z łazienek.


UWAGA – Atrakcja 1
Dla wygody mieszkańców na poziomie -2 parkingu została zorganizowana sala z urządzeniami do ćwiczeń fizycznych, do relaksu oraz do gry w ping-ponga. Dodatkowo, specjalne elektroniczne łóżko pozwala na korzystanie z automasażu, a zlokalizowana obok sauna zapewnia po ćwiczeniach fizycznych odprężające chwile w wilgotnej, gorącej atmosferze.


UWAGA – Atrakcja 2
Jednak niecodzienną atrakcją sportową domu na Szczotkarskiej 21 jest profesjonalny symulator gry w golfa, pozwalający ćwiczyć wszystkie elementy gry przy użyciu normalnego zestawu kijów golfowych. Specjalnie wydzielone i zaaranżowane pomieszczenie posiada nawierzchnię ze sztuczną trawą dla: fairway, rough i green lub piasek oraz w głębi pomieszczenia ekran umożliwiający wybór jednego z 60 pól golfowych całego świata. W trakcie gry pozycje uderzonej przez gracza piłki są przeliczane przez komputer, który następnie steruje na ekranie wirtualnym obrazem lotu piłki na tle panoramy wybranego pola. Wprawni gracze mogą bez wychodzenia z budynku nie tylko poprawić jakość gry, ale także rozgrywać realne mecze na słynnych polach golfowych. Również golfistom początkującym symulator pozwala poznać tajniki tej gry i przygotować się fizycznie do współzawodnictwa na prawdziwych polach.

Zapraszamy!
RAMA-Ryszard Pytlak

Projekt i realizacja: LMD.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!